SZYBKI KONTAKT !  Piotr Korytkowski 507-779-005

Strona głowna-O FIRMIE

O naszej firmie

Witam w moim serwisie internetowym. Wizytę Państwa zawdzięczam zapewne temu,iż poszukujecie Państwo pomocy w zakresie wykonawstwa lub naprawy instalacji elektrycznej.

Moja firma zajmuje się elektryką o szerokim zakresie w domkach jedno i wielorodzinnych, mieszkaniach jak i lokalach użytkowych w Warszawie,Ząbkach, Piasecznie i innych okolicach.


Specjalnością firmy są drobne naprawy domowe,do których większość fachowców nie chce przyjechać!!

 

Wykonujemy instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej. Ponadto zajmujemy się montażem gniazd, włączników i oświetlenia, a także serwisem urządzeń. Elektryk Wawer to również fachowa pomoc w zakresie likwidacji drobnych usterek i kompleksowych napraw. Posiadamy odpowiednie uprawnienia i specjalistyczne kwalifikacje, które pozwalają nam realizować zadania związane z podłączaniem kuchenek elektrycznych oraz płyt indukcyjnych i grzejnych. Specjalizujemy się również w usuwaniu wszelkich uszkodzeń powstałych w obrębie domowych instalacji elektrycznych. Jeżeli szukają Państwo elektryka w stolicy Polski, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Działamy na terenie województwa mazowieckiego i miasta stołecznego Warszawy. Zakres naszych usług obejmuje swoim zasięgiem między innymi takie dzielnice jak Białołęka, Mokotów, Ursynów, Wawer, Wesoła i Wilanów. Wykonujemy również zlecenia na terenie miejscowości Piaseczno i Sulejówek. Oferujemy całodobową dyspozycyjność, rzetelne wykonawstwo i konkurencyjne ceny.

Piotr Korytkowski

Galeria realizacji

 

NA SKRÓTY

Specjalnością firmy są drobne naprawy domowe,do których większość fachowców nie chce przyjechać!!   Wykonujemy instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej. Ponadto zajmujemy się montażem gniazd, włączników i oświetlenia, a także serwisem urządzeń.
CZYTAJ WIĘCEJ

 Powered by: www.web-template-world.com